Het zit Bob Dylan niet mee. Vanavond strijkt het Outlaw Music Festival neer in Wantagh, New York. Het is dezelfde streek als waar nu de noodtoestand is uitgeroepen. Zware buien trekken over de oostkust van de Verenigde Staten. Metrostations en straten staan blank, en de buien houden nog aan. De noodtoestand blijft van kracht tot vrijdagmiddag lokale tijd. Weerdiensten voorspellen dat er lokaal binnen een uur 76 millimeter neerslag kan vallen, in sommige gebieden zelfs meer dan 200 millimeter per uur.
Het zal niet de eerste keer zijn deze tournee, dat Dylan niet kan optreden. Of dat zijn show voortijdig wordt afgebroken. Zoiets zou een domper zijn voor al die mensen die een kaartje hebben gekocht. Want je hebt namelijk niets. Nauwelijks of geen show, en het zal ook niet ingehaald worden.
Jammer voor je.
Maar ja, misschien valt het vanavond reuze mee. Dan kunnen de muzikanten gewoon hun werk doen. En lezen we morgen wat de setlist is geweest. Van een onrustige nacht in New York.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten